למיטב הכרתי, ישנן שתי דרכים ליצור מערכת יחסים מסוג אהבת אמת - הדרך הפשוטה והדרך השנייה. אני ניסיתי את שתיהן. איני יכול להמליץ לכם באיזו לבחור מהסיבה שאיני מורה או מדריך עבורכם. עם זאת, באתר הזה אני מתאר את שתי הדרכים. אלה מכם שיבחרו בדרך הפשוטה ירצו ככל הנראה לעשות את שתי הפעולות הבאות ואותן בלבד – לקרוא סיפור זן אנרגטי שכתבתי ואז לצאת מהאתר ולא לחזור עד שימצאו את מערכת היחסים המבוקשת. אלה מכם שיבחרו בדרך השנייה ירצו ככל הנראה להמשיך לקרוא את הכתוב בעמוד הזה ובאתר בכלל ואף להיעזר בכלים המגוונים שמפורטים בו. תהא הדרך בה תבחרו אשר תהא אני מאחל לכם הצלחה רבה והנאה מרובה במסע.

העולם סביבנו משתנה בקצב מהיר כתוצאה מהתרחבות בתודעה של האנושות. בני האדם מתחילים להיות מודעים לעצמי הפנימי שלהם ולחלקים השונים שמרכיבים את מי שהם. הזיכרון של הזהות האמיתית צף ועולה ודוחף אנשים לשנות את דרכי ההתנהגות והחיים שלהם.

 

גברים ונשים מבינים שרעיון האהבה הוא מורכב ומגוון יותר ממה שסופר להם במעשיות הילדות. אהבה נהפכת לנתיב של הגשמה עצמית, למסע של גילוי המשמעות של המציאות הפיזית וההתמחות בה. המיקוד במערכות היחסים עובר מהחוץ, כלומר ממציאת נסיכת החלומות או האביר על הסוס הלבן, לעולמות הפנימיים, אל העצמי. זוגיות רומנטית חדלה להיות מטרה לכשעצמה ונהפכת לכלי, אמצעי, לשם גילוי הזהות האמיתית שלנו.

 

ה"אהבה החדשה" (The NYou Love  ) היא הייצוג המרכזי של שינוי תודעתי כזה. אם הגעתם לנקודה בחייכם בה אתם מחפשים משמעות והגשמה; להתוודע לתמונה הגדולה יותר של המציאות; לחוש, אולי בפעם הראשונה, שלמות אמיתית ושביעות רצון; ולכונן את מערכת היחסים המשמעותית ביותר עם נפש יקרה זולתכם – אזי כאן הוא המקום עבורכם להתחבר עם אנשים כמוכם, לקרוא, ללמוד ולהתפתח. כאן תוכלו למצוא כלים שיעזרו לכם בדרכם לדעת מי אתם באמת, ולבחור את דרך החיים ההולמת ביותר עבורכם.

 

 

כיצד למצוא את עצמכם? איך למשוך אליכם בקלות את אהובי הלב שלכם? את ה"אחד" או "האחת" שלכם ? מהי האהבה החדשה, אהבת אמת, וכיצד ליצור בדיוק מערכת יחסים כזו? כיצד לשנות את התקיעות ולהניע את חייכם קדימה בכל התחומים כולל מערכות היחסים וחיי האהבה שלכם?

 

 

אלו הן רק שלוש משאלות רבות שאנחנו מתייחסים אליהן כאן. אנו טוענים שהדרך לשנות את החיים שלכם מתחילה ומסתיימת בממלכות הפנימיות של התודעה שלכם. אנו אומרים שכאשר אתם מכוננים קודם כל אהבת אמת עם עצמכם, אזי מערכת יחסים אוהבת עם בני אדם אחרים מגיעה מיד באופן אוטומטי. אנו אומרים אך לא מטיפים. אינכם מתבקשים להירשם או למלא אחר חוקים וכללים מסוימים. עליכם מוטל להפעיל את שיקול הדעת, לקרוא, לשמוע ולבסוף לבחור איך חייכם עתידים להיות.

 

ישנו דחף פנימי בתוך כל אחד מאיתנו שמניע קדימה להתאחד עם אנשים אחרים. אחד מהאיחודים היותר הולמים וטהורים הוא האיחוד שאנו חווים עם האהבה החדשה.

 

בואו ודפקו על הדלת אשר מתחילה את המסע אל האחד/האחת שלכם. מקום טוב להתחיל בו הוא מאמר (באנגלית) "ברוכים הבאים" של מייסד האתר, דוד שושני.